Marta Widera-Kędryna

Mam kilkunastoletnią praktykę zawodową jako psycholog, psychoterapeuta, interwent kryzysowy, specjalista terapii uzależnień. Posiadam wymagane kwalifikacje. Prywatny gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej prowadzę od 2006r.

Zajmuję się psychoterapią depresji, nerwic, zaburzeń osobowości.
Pomagam osobom przeżywającym kryzys emocjonalny, tym którzy nie radzą sobie z emocjami, którym poczucie wartości przeszkadza w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji w życiu osobistym i zawodowym, które rozpoznają u siebie cechy DDA, DDD, współuzależnienie i wszystkim tym, którzy potrzebują zmiany w sobie, w swoim życiu.

Jestem absolwentką:

  • Uniwersytetu Śląskiego (1998-2003) - w ramach studiów wyższych na Wydziale Pedagogiki i Psychologii kształciłam się w zawodzie psychologa,
  • Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (2005-2009).
    W Szkole Psychoterapii zdobywałam wiedzę i umiejętności jako psychoterapeuta. (www.kcp.krakow.pl),
  •  Małopolskiego Ośrodka Szkolenia Terapeutów Uzależnień (2006-2008) – w ramach szkolenia otrzymałam wiedzę niezbędną do prowadzenia psychoterapii osób uzależnionych i ich rodzin.
  • W 2011r. uzyskałam CERTYFIKAT Specjalisty Psychoterapii Uzależnień,
  •  Uniwersytetu Jagiellońskiego (2003-2006), gdzie ukończyłam Kwalifikacyjne Studia Podyplomowe: Kryzysy Psychologiczne i Interwencja Kryzysowa, co przygotowało mnie do pomagania osobom, które w wyniku zmian życiowych, różnego rodzaju zdarzeń, sytuacji, doświadczają kryzysów emocjonalnych.

Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach dla profesjonalistów – psychologów, psychoterapeutów.

Superwizuję swoją pracę w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym od 2005r.
Jestem zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychologicznym oraz Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.
Zawodowo jestem związana z Centrum Psychiatrii w Katowicach.

 

POLECAM LINKI